Monirol | Rolety, Bramy, Żaluzje, Markizy
facebook
Monirol | Rolety, Bramy, Å»aluzje, Markizy, Zabrze, Gliwice, Katowice, Chorzów, Mikołów, Będzin, Ruda śląska   index 5803704354 (802) 322-3278
Monirol | rolety, bramy
oferuje Państwu wysoką jakość świadczonych usług i doświadczenie w zakresie montażu: rolet zewnętrznych, rolet materiałowych, bram garażowych rolowanych, segmentowych i przemysłowych, żaluzji wewnętrznych, markiz, siatek przeciwinsektowych oraz sterowania i automatyki.
rolety chorzów, rolety katowice, rolety będzin, rolety gliwice, rolety mikołów, rolety zabrze
 
Roleta zewnętrzna
osłona przeciwsłoneczna lub przeciwwłamaniowa, montowana na zewnątrz okna. Rolety wykonane są z różnej wielkości profili aluminiowych oraz systemów w zależności od gabarytów zasłanianych powierzchni. Poprzez zastosowaną w profilach piankę poliuretanową rolety są elementami wyciszającymi i stabilizującymi temperaturę wewnątrz pomieszczeń. Duża paleta kolorów jak i różne systemy zabudowy mają duże znaczenie na wygląd zewnętrzny budynku. Rolety można wyposażyć w różnego rodzaju blokady zabezpieczające przed podniesieniem pancerza od zewnątrz. Dodatkowo rolety można wyposażyć w mechanizmy sterowania elektrycznego oraz system zdalnego sterowania.
     
system integro System Integro
system integro System Nadstawny
system integro System Owal
mocowany we wnęce muru nad otworem okiennym jest nowoczesnym rozwiązaniem
w nowo wznoszonych budynkach, jak również
w istniejących obiektach.
Skrzynka roletowa Integro ukryta jest pod warstwą elewacji i w końcowym efekcie pozostaje niewidoczna. Na zewnątrz pozostaje jedynie element rewizyjny, który można dopasować do kolorystyki okien lub elewacji. Prowadnice rolety mocuje się do okna. Są dostępne w większości spotykanych oklein drewnopodobnych, co pozwala na idealne dopasowanie kolorystyczne do okna.
to system rolet nakładanych na okna, stosowany wyłącznie na etapie montażu lub wymiany stolarki okiennej. To rozwiązanie charakteryzujące się szczególną estetyką – umożliwia „ukrycie” rolet poprzez idealne wkomponowanie ich w otwór okienny wraz z otynkowaniem kasety. Gwarantują dostęp do skrzynki od dołu, z wnętrza pomieszczenia. niezwykła forma - nowoczesna skrzynka oraz prowadnice o zaokrąglontym kształcie, nadają każdej elewacji indywidualny charakter.
do góry
 
Brama rolowana
wykonana jest z profili aluminiowych PA77, wypełnionych pianką poliuretanową. Zapewnia to dobra izolację cieplną i akustyczną. Profil PA77 wykonany jest z wysokogatunkowych blach aluminiowych, przeznaczonych na konstrukcje pancerzy bram rolowanych. Zastosowanie wysokiej jakości lakierów, sprawiają iż powłoka profilu charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością i zwiększoną wytrzymałością na ścieranie. Profile są dostępne w kilkunastu kolorach oraz w wersjach drewnopodobnych. Sterowanie bramy garażowej rolowanej najczęściej odbywa się za pomocą pilota, a awaryjne otwieranie za pomocą mechanizmu korbowego umieszczonego wewnątrz garażu. Po zamontowaniu zajmują bardzo mało miejsca są wygodne w użyciu i utrzymaniu.
do góry
bramy chorzów, bramy katowice, bramy będzin, bramy gliwice, bramy mikołów, bramy zabrze
bramy chorzów, bramy katowice, bramy będzin, bramy gliwice, bramy mikołów, bramy zabrze
 
Brama Segmentowa
to indywidualność i nowoczesność. Bramy wykonane są z paneli stalowych, ocynkowanych i lakierowanych. Zapewniają dobra izolację termiczną i akustyczną, dzięki temu, ze wykonane są z segmentów o grubości 40mmwypelnionych pianka poliuretanowa. Otwierają się pionowa w góre, pod strop- to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń w garażu jest możliwie największa. Bramy te mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie. System zabezpieczeń jest prosty i niezawodny.
do góry
 
Żaluzja Plisowana
to system osłon okiennych, który skutecznie chroni mieszkania, biura, przed nadmiernym nasłonecznieniem .W odróżnieniu od klasycznej roletki czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Unikalną zaletą jest system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry. Możliwość zastosowania przy nietypowych kształtach okna: trójkąty, trapezy, łuki
4082319859
do góry
brama rolowana
brama segmentowa
 
Żaluzja Pionowa
doskonałe nie tylko do biura czy gabinetu. Wertikale z wolno wiszącymi lamelami z tkanin o szerokości 89 cm i 127 cm oraz PCV o szerokości 89 mm. Obracanie, rozsuwanie i zasuwanie żaluzji za pomocą mechanizmu łańcuszkowo sznurkowego. Montaż do sufitu za pomocą metalowego klipu lub do ściany - za pomocą wieszaka kątowego.

do góry
 
Roleta Materiałowa
produkt prosty i ekonomiczny w jednym z najpopularniejszych sposobów osłony okna. To uzupełnienie a często doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod ozdób okiennych takich jak firany czy zasłony. Dysponujemy katalogami tkanin, które możemy zaprezentować jednocześnie dokonując pomiarów okien.

(786) 313-3306
Roleta Materiałowa
Siatki Przeciwinsektowe chorzów, Siatki Przeciwinsektowe katowice
 
Siatki Przeciwinsektowe
to najlepsze i najprostsze zabezpieczenie przed owadami i wszelkimi insektami. Dzięki zastosowaniu tzw. Moskitier zapewniamy przyjemny wieczór w duszne, wilgotne popołudnie i spokojny sen przy otwartym oknie, bez nieproszonych gości a irytujące bzyczenie owadów pozostaje tylko wspomnieniem.


do góry
 
Markizy
chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, dając przyjemny cień oraz osłaniają przed deszczem. W zależności od zastosowania wybranej markizy oraz indywidualnych potrzeb klienta dokonana inwestycja będzie na pewno trafiona. Dysponujemy szeroką gamą sterowań. Możemy zastosować również automatykę pogodową słońce i wiatr.
do góry
Markizy chorzów, Markizy katowice, markizy zbarze, markizy będzin, markizy mikołów
Monirol | montaż | serwis | konserwacja
Serdecznie zapraszamy
Kontakt
 
Sebastian Chadryś
właściciel
 
41-506 Chorzów
Brzozowa 3
NIP: 6272599712
+48 505 332 208
408-884-2927
Wyświetl większą mapę
swamp beggar-tick
 
2012 | Monirol index     oferta     kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja: OD
rolety chorzów, rolety mikołów, rolety będzin, rolety katowice, rolety zabrze, rolety gliwice, rolety ruda śląska, bramy gliwice, bramy mikołów, bramy katowice